Скраб - Афродизіак "Апельсин і М'ята" Orange and Mint Exfoliator, 250 мл
1 650 ₴
- В наявності
- Код: BG091
- +380 (63) 647-23-11Вайбер/Телеграм
- +380 (96) 216-25-16
- +380 (96) 247-05-60
Опис: Інтенсивне видалення відмерлих клітин з поверхні шкірних покривів, усунення огрубілих ділянок шкіри і шліфовка епідермісу, живлення і зволоження.
Ексфоліатор забезпечує відлущування з розчиненням токсичних речовин у верхньому шарі шкіри та очищення від застійних виділень сальних залоз, активно сприяє боротьбі з целюлітом, стимулює процеси обміну. Після застосування засобу шкіра стає гладкою і чистою, насиченою необхідними мікроелементами. Проникнення і засвоєння поживних речовин при подальшому догляді стає більш глибоким, рівномірним і ефективним, особливо це помітно у людей з грубою або старіючої шкірою.
Спосіб застосування: Невелика кількість скрабу необхідно нанести на суху шкіру і розтерти масажними рухами. Процедура пілінгу може проводитися руками або в масажних рукавицях з завершенням мокрими руками. Залишки засобу потрібно стерти рушником.
Склад: Сахароза (тростинний цукор), олія насіння конопель, олія насіння симмондсии китайської (жожоба), олія авокадо, екстракт листя м'яти перцевої екстракт шкірки цитрусових (апельсин), сквалан, ксантанова камедь, колаген, ефірна олія лаванди, листя м'яти перцевої, олія цитрусових (апельсин), ефірна олія "Цитрусовий рай" (грейпфрут), ретинилпальмитат (вітамін А), токоферол (вітамін Е), сорбат калію.
Дизайн упаковки може мінятися виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schön Berg |
| Країна виробник | Австрія |
| Класифікація косметичного засобу | Професійна |
| Тип шкіри | Всі типи шкіри |
| Призначення і результат | Тонізація, Відлущування відмерлих клітин шкіри, Зволоження, Пом'якшення |
| Область застосування | Тіло |
| Гіпоалергенний | Так |
| Об`єм | 250 мл |
- Ціна: 1 650 ₴



