Три секрету при лікуванні вугрової висипки (акне).

Той , хто страждає від вугрової висипки (акне) і той, хто хоче запобігти появі акне на обличчі або на спині, повинні знати 3 невеликих секрету, мова про яких піде нижче. В іншому випадку він або вона ризикують лицем до лиця зіткнутися з радикальними (читай: нелегкими) способами лікування вугрової висипки або акне.
Акне або вугрі - проблема, яка може проявитися в будь-який час, починаючи з підліткового періоду і продовжуючи навіть в середньому віці. Це явище пов'язане з фізіологічним дисбаллансом в організмі людини, що виникають з ряду причин. Одна з них - це гормональний дисбаланс. Таким чином можна зрозуміти, що всупереч поширеній думці, прищі не виникають із-за забруднення шкіри або недотримання гігієни, хоча ці фактори дійсно можуть уповільнити саме лікування вугрової висипки (акне).
В наших трьох маленьких секрети мова піде про те, що не слід робити з шкірою особи в стані акне. Чому «не треба»? Тому, що запалена шкіра, яка одержує неправильний догляд, є більш родючим грунтом для вугрових висипань, ніж шкіра, за якою доглядають за правильною методикою. Іншими словами, ми починаємо з того, що дотримуємося перший принцип медицини: «Primum non nocere» або «Передусім - не нашкодь».
Отже, перед Вами три секрету, скористатися якими слід під час лікування вугрової висипки, щоб зберегти шкіру здоровою і чистою від акне:
1. НЕ ВИДАВЛЮВАТИ ПРИЩІ.
Цього Не робити, навіть якщо ввечері Ви повинні піти на вечірку або до друзів на День народження. Спокуса видавити прищик дуже великий і іноді це дійсно допоможе в короткостроковій перспективі. Але в довгостроковій перспективі це рішення може виявитися дуже проблематичним. Такий підхід сприяє проникненню мікрофлори більш глибоко в шкіру і підсилює забруднення. Видавлювання прищика або ковырянее в ньому здатні залишити шрами на шкірі.
2. ВМИВАТИСЯ НЕ БІЛЬШЕ ДВОХ РАЗІВ.
З-за того, що акне досі вважається чимось негигиеничным і навіть брудним, існує тенденція вмивати обличчя багато разів на день. Але з причини того, що умивання прибирає жирний шар, який знаходиться на поверхні шкіри, при частих умываниях починається інтенсивна вироблення шкірного сала. Таким чином, замість заспокоєння шкіри відбувається провокація запалення шкіри обличчя і появи нових прищів і вугрових висипань.
3. ВИКЛЮЧИТИ «СИЛЬНІ» ПРЕПАРАТИ.
Продовжуючи попередній пункт, під час лікування вугрової висипки (акне) іноді хочеться буквально «шкребти» шкіру обличчя, використовуючи агресивні препарати. Ці препарати прибирають необхідний жировий шар з поверхні шкіри, провокують надмірне виділення шкірного сала. Результат - більше прищів і вугрових висипань.
Досягаємо успіху в лікуванні вугрової висипки.
Если постараться не вредить своей коже и пользоваться деликатными и качественными средствами и препаратами, то в ряде случаев можно добиться ощутимых результатов в лечении угревой сыпи (акне). Вместе с этим следует отметить, что так как человек страдает от угревой сыпи, то косметологическая процедура или даже целая серия процедур у профессионального косметолога будут для него просто жизненно необходимы. Не следует забывать также и то, что ошибочный подход к лечению угревой сыпи (акне) може призвести до подальшого загострення, влекущему за собою прийом ліків, шрами і пігментні плями на обличчі.
В нашому кабінеті Вам можуть порекомендувати декілька методик лікування вугрової висипки (акне). Серед них найбільш ефективною можна вважати комплекс процедур Comodex від Christina.