Типи шкіри обличчя
Типи шкіри обличчя
Основна структура шкіри у всіх людей однакова. Відмінність полягає лише в тому, наскільки інтенсивно сальні залози виділяють сало, і на яких ділянках особи вони більш активні. У спадковості шкіри закладено втрачати або зберігати вологу. Тип шкіри з віком змінюється, але якщо за нею добре і правильно доглядати,то вона на довго зберігає доглянутий, нормальний вигляд. Розрізняють основні три типи шкіри:
- нормальна
- суха
- жирна
НОРМАЛЬНА ШКІРА:
Зазвичай буває у здорових молодих людей. Має нормальне саловиділення, еластичність, гарний природний блиск, пружна, гладка, на ній немає зморшок і розширених пор. На дотик така шкіра бархатисто-шовкова. Добре переносить умивання водою, несприятливу погоду. Складається з 60% води, 30% білків і 10% жирів. Всі речовини в ній знаходяться в збалансованому співвідношенні. Водно-жирова мантія не порушена. Хімічна реакція-кисла. РН=5.5. На шкірі такого типу, якщо за нею правильно доглядати, зморшки не з'являться до старості. Підбір косметики для домашнього використання і догляду за шкірою особи даного типу рекомендую проводити тільки після консультації у косметолога.
СУХА ШКІРА:
Така шкіра в молодості буває гарна, тонка, біла, але без належного догляду та харчування вона смарщивается, вкривається лусочками, при подразненні червоніє, а з віком швидко покривається зморшками. Сухий тип шкіри характерний для людей похилого віку або осіб, які страждають порушенням нервової системи. Зустрічається при згасанні функції статевих залоз, при поганому харчуванні і недостатню роботу серця. Зовні суха шкіра тонка, матова, легко складається в зморшки, часто лущиться, погано переносить умивання водою і негоду. В ній знижені функції сальних і потових залоз. Водно-жирова мантія порушена і хімічна реакція поверхні найчастіше лише злегка кисла. РН від 3 до 5.5. Верхній роговий шар у здорової людини приблизно на 20% складається з води. Коли кількість води зменшується до 10%, шкіра стає сухою, шорсткою. Здоровий, молодий організм справляється чудово з зволоженням шкіри самостійно. Для правильного і ефективного догляду за шкірою даного типу настійно рекомендую звернутися до косметолога.
ЖИРНА ШКІРА:
Жирна шкіра зустрічається у юнаків і дівчат у період статевого дозрівання, а так само у огрядних людей. На вигляд товста, щільна, з великими порами і жирним блиском. Часто з камедонами (вугри), папулами, пустулами нагадує лимонну кірку. Жирність шкіри розглядається як захворювання, яке називається себорея. На відміну від сухої шкіри, добре переносить очищення водою, несприятливі метеоумови. Причини жирності шкіри: вживання в їжу великої кількості жирів, вуглеводів, алкоголю, прянощів, гормональный дисбаланс, запори. Крім того, шкіра може стати жирною, якщо за нею неправильно доглядати. Хімічна реакція-лужна.РН-6.
У людей с жирной кожей может проявиться угревая сыпь (акне)-это воспаление сальных желёз и волосяных фолликул. Угри появляются вследствии усиленных выделений из сальных желёз, которые поднимаются над кожей и образуют выступ. Жировая головка окисляется при соприкосновении с воздухом и образует «чёрную точку». Иногда скопления превращаются в гнойные. Отсутствие правильного ухода за кожей способствует распространению воспаления на соседние участки лица. Общий и местный правильный уход за воспалительными очагами предотвратит осложнения и приведёт к выздоровлению. У той час як занедбаному стані шкіри небезпечно можливими розширенням і розкриттям пір і появою шрамів і підшкірних запалень.
При лечении акне у косметолога возможно, например, использование таких серий профессиональной лечебной косметики как Comodex(Christina), Dr.Kadir, ONmacabim или Klapp.
КОМБИНИРОВАННАЯ КОЖА:
Некоторые люди обладают комбинированым типом кожи. Комбинированая кожа выглядит здоровой, с достаточно ровной структурой и жирными участками, с крупными порами в области Т-зоны, проходящей через лоб, нос и подбородок, с возможными участками сухости на щеках, в области глаз и на висках. Например: кожа лица считается нормальная, но у глаз она сухая, а при крыльях носа-жирная.
При кожному типі шкіри потрібний свій відповідний догляд. Як же доглядати за нею так, щоб вона довше залишалася молодий і гладкою? Відповідь проста - сходіть до косметолога.