Продавець Красива Я розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1290 відгуків
ЗНИЖКА на косметику Onmacabim 15% до 30 квітня!АКЦІЯ
Інтернет-магазин Красива Я
+380 (73) 316-25-16
+380 (63) 647-23-11
+380 (96) 216-25-16

Акне (вугрі) - покращення та лікування.

Акне (вугрі) - покращення та лікування.

1. Акне - загальна інформація.

Акне проявляється на шкірі обличчя, декольте і спини як «чорні крапки (комедони) або як прищі. Відомі різні види акне. Наприклад, акне розацеа. При розацеа шкіра червона, чутлива і жирна; прищики іноді без «чорних головок». Ступінь тяжкості акне : від одного прищика на шкірі до великих кількостей прищів з гноєм або без. Явище акне характерно приблизно 80% підлітків. Може проявитися у віці від 9 років і триватиме до 30-40. З'ясувалося, що акне вражає не тільки підлітків: 25% чоловічого населення і 50% жіночого страждають від акне на тому чи іншому етапі життя.

2.Як виникає прищик?

Волосяна фолікула на поверхні шкіри перекривається скупчення мертвих клітин, але сальна залоза продовжує виробляти шкірне сало (себум). Себум не виходить назовні , так як вихід з фолікули перекритий. Всередині сальної залози завжди присутня група бактерій, які називаються пропионовые бактерії акне (Propionibacterium acnes). Якщо протоки сальних залоз перекриті, то ці бактерії починають швидко розмножуватися, тим самим викликаючи запальну реакцію почервоніння і болю відомий усім нам червоний прищик. Ступінь тяжкості акне залежить від реакції сальних залоз на чоловічі статеві гормони (андрогени). Спадкова схильність призведе до більш сильної реакції сальних залоз на гормони.

3. Наслідки акне.

Постійне незручність, удар по зовнішньому вигляду, що впливає і на настрій, і на естетику. Подібна проблема може бути критичною в підлітковому віці, коли зовнішній вигляд має величезне значення, і самооцінка може постраждати від зовнішнього вигляду. Є сліди, які акне залишає після себе на довгі роки: пігментні плями і шрами. Причому останні - як зовнішні, так і внутрішні.

4. Профілактика і лікування акне.

Різні системи нашого організму функціонують у повній гармонії між собою. Але в момент, коли трапляється дисбалланс в одній або в декількох системах, наслідки відчуває на собі весь організм. Зовнішній вигляд шкіри обличчя - це індикатор стану нашого тіла й душі. На обличчі чітко виражено, що відбувається всередині нас. Тому, при виборі методики лікування акне слід звернути увагу на всі системи організму, щоб знайти оптимальне рішення проблеми.

4.1. Наша їжа під час лікування вугрового висипу.

Травна система несе відповідальність за прийом і переробку їжі, подальше використання життєво необхідних речовин для нормального функціонування організму і, нарешті, виведення токсинів. При вживанні важку для травлення їжі відходи залишаються довгий час всередині організму. Результати цього процесу ясно видно на шкірі обличчя. При акне рекомендується вживати в їжу свіжі овочі і фрукти, горіхи (не смажені) і коріння. Така їжа швидко засвоюється, зменшує кількість токсинів в травній системі, містить у собі мінерали і вітаміни, які покращують стан шкіри і сприяють лікування вугрової висипки:Вітамін C нормалізує синтез колагену, підвищує пружність шкіри і підсилює її здатність самовідновлюватися. Цей вітамін є в цитрусових, полуниці, динях, гуаве, ананасі, червоному і зеленому перці, капусті, цвітній капусті, броколі, картоплі.Вітамін Е також покращує пружність тканин і підвищує здатність імунної реакції організму, гальмує всі процеси окислення і пошкодження клітин. Міститься в арахісі, мигдалі, пекане, солодкому картоплі, листових овочах.Вітамін А сприяє нормальному функціонуванню епітеліальних тканин - зовнішня тканина шкіри. Будучи антиоксидантом, перешкоджає створенню сприятливих умов для прищів і зморшок. Міститься в моркві, солодкому картоплі, гарбуза, дині, шпинаті, броколі, капусті і в будь-яких фруктах і овочах оранжевого або темно-зелений кольори.Мінерал цинку є одним з компонентів клітинних мембран, бере участь у процесі загоєння ран та дефектів шкіри. Міститься в молодої пшениці, бобових, горіхах і салаті.Рекомендується при акне вживати в їжу Бразильські горіхи, містять селен і насіння гарбуза, що містять цинк. Проблема акне тісно пов'язана з браком цих мінералів (селен і цинк).

При акне уникайте наскільки це можливо споживання цукру, білого борошна, білого рису, макаронних виробів. Ці прості вуглеводи підвищують рівень інсуліну в крові, що в свою чергу підвищує гормональний рівень в організмі і, як результат, сальні залози виробляють більше шкірного сала (себума), що провокує загострення висипань на шкірі і гальмує процес лікування акне .

Людському організму нелегко перетравлювати білки тваринного походження: червоне м'ясо, молоко і молочні продукти. Процес травлення у цьому випадку стає повільним, токсини довше затримуються в організмі, і їх прояв ми бачимо на шкірі обличчя.

Сучасні дослідження показали, що вживання в їжу молока і молочних продуктів посилює проблему акне: молоко і молокопродукти містять гормони. Навіть якщо йдеться про органічне молоко без гормональних добавок або про молоко без лактози, все одно в коров'ячому молоці залишається велика кількість гормонів. А гормони, як вже говорилося раніше, сприяють посиленню виділення шкірного сала сальними залозами, що обтяжує ситуацію з акне.

Тому при лікуванні акне можна порекомендувати утримуватись від вживання молока і молочних продуктів. А білок та кальцій, необхідні для життєдіяльності нашого організму, отримувати з інших джерел: соя, козяче молоко і козячий сир.

Слід також мінімізувати споживання кофеїну та алкоголю, які наповнюють печінка токсинами і підсилюють стресовий стан організму. Стрес активізує гормони в організмі і акне прогресує.

4.2. Пиття

Рекомендується багато пити (близько 7-10 склянок води за день). Брак вологи в організмі сприяє сухості шкіри і завдає удару по процесам загоєння, відновлення і реабілітації шкірного покриву. На поверхні шкіри накопичуються мертві клітини, які перекривають вихід шкірного сала. Результат - акне.

4.3. Боротьба зі стресом

Будь-який стрес викликає погіршення стану вугрової висипки (зростання гормону кортизолу в стані напруги). Рекомендується зменшити напругу з допомогою методів йоги, тай - чі, медитації, дихальної гімнастики та релаксації.

4.4. Фізична активність

На результат лікування акне (вугрової висипки) позитивний вплив чинить фізична активність, яка змушує активно працювати серце і легені. Така діяльність організму підвищує кров'яний тиск, покращує постачання клітин киснем, що сприяє більш ефективній роботі травної системи, що в свою чергу балансує роботу інших систем організму і підвищує його здатність до самоочищення від токсинів.

4.5. Перебування на свіжому повітрі

Під час перебування на вулиці в променях природного денного світла в організмі виробляється вітамін D, який так необхідний для здоров'я шкіри, покращує настрій, знижує напруженість, піднімає рівень змісту кисню в шкірі, чим покращує стан вугрової висипки.

В даному випадку мова не йде про перебування на сонці або про засмагу !!!

4.6. Антибіотики

Прийом антибіотиків рекомендується комбінувати з прийомом пробіотиків. Антибіотики згубно впливають на флору кишечника і руйнують сприятливий для бактерій кишечника середу. Таким чином завдається удар по травленню і спостерігається погіршення стану вугрової висипки. Прийом пробіотиків, які містять у своєму складі живі микрооорганизмы, які є представниками нормальної мікрофлори людини, є необхідністю для збереження цілісності травної активності. Що в свою чергу позитивно вплине на стан вугрової висипки.

4.7. Щоденний догляд за шкірою. Що можна і не можна робити ?

Тривалий тиск або тертя шкіри, бажання «видавити» прищик руками збільшують небезпеку появи пігментних плям, шрамів і запалень.

Осушення шкіри сприяє ще більшому виділенню шкірного сала і посилює вугровий висип. Тому при вмиванні слід уникати застосування осушувальних препаратів і агресивного мила, які не призначені для шкіри обличчя. Чим більше PH-фактор у мила, тим сильніше воно сушить шкіру.

Не висушуючи шкіру, очищайте її призначеними для цього делікатними препаратами до 3 разів на день.

Можна використовувати делікатний пілінг з метою прибрати старі ороговілі клітини шкіри, щоб відкрити для шкірного сала вихід назовні.

Обов'язково слідкувати за особистою гігієною. Не чіпати руками місця запалень і не намагатися очистити шкіру від чорних крапок самостійно!!!

Для глибокого очищення шкіри обличчя слід звернутися до досвідченого косметолога.

При акне необхідно уникати контактів шкіри обличчя з речовинами, що мають у своєму складі високий вміст жиру. Наприклад це можуть бути засоби для укладання волосся, гелі для волосся, креми і масла.

Будь-яку косметику, яку наносять на шкіру (основа для макіяжу, сонцезахисний крем, тіні, рум'яна, зволожуючий крем), важливо перед застосуванням внимателно перевірити і встановити, що даний косметичний засіб оределено як OIL FREE або ОБЕЗЖИРЕНО.

Слід зазначити, що при акне рекомендується по можливості уникати перебування в місцях з підвищеною вологістю і температурою (лазня, пральня, кухня).

Умиватися потрібно водою кімнатної температури. Дуже гаряча вода може погіршити стан вугрової висипки.

Засоби для догляду за шкірою обличчя при акне бажано отримувати від фахівця.Косметолог зорієнтує у виборі засобів, необхідних при лікуванні акне (вугрової висипки): засоби, що володіють антивоспалительным і антибактеріальну дію; препарати для заспокоєння шкіри, для зняття роздратування і почервоніння; при необхідності порекомендувати кошти для відкриття пір і делікатний зволожуючий крем для шкіри з вугровим висипом.

Волога життєво необхідна і для шкіри з вугровим висипом.

Ми постаралися освітити проблему вугрової висипки з усіх боків. Найчастіше при лікуванні акне мова йде про серйозні зміни в житті. При цьому більшість змін дозволять нам вести здоровий і якісний спосіб життя. Такі зміни будуть необхідні для будь-якої людини, зацікавленої в збереженні свого здоров'я.

Для многих из нас рекомендуется осуществлять требуемые изменения постепенно. Выбирать по своему усмотрению из изложенного выше один пункт. И только после того, как успешно смогли его реализовать, приступаем к следующему. Как правило, время, необходимое для усвоения новой привычки, 21 день.

Большинству из нас не следует немедленно прибегать к тотальным изменениям, потому что трудно выдерживать перемены с течением времени.

При акне обратить пристальное внимание на пункт 4.7. «Ежедневный уход за кожей. Что можно и нельзя делать ?»

В нашому кабінеті Вам можуть порекомендувати декілька методик лікування вугрової висипки (акне). Серед них найбільш ефективною можна вважати комплекс процедур Comodex від Christina.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner